Lead time

چرخه

در یک دنیای ایده آل، وقتی انگشتان خود را بفشارید، اتفاقاتی رخ می دهد. اما می دانید که در واقعیت هرگز به این شکل کار نمی کند. همیشه یک تاخیر وجود دارد – رسیدن از نقطه یک  به نقطه دو  به تلاش و مهمتر از آن زمان نیاز دارد.

پیش‌بینی مدت زمانی را که بین زمانی که مشتری سفارشی می‌دهد و تحویل سفارش به او می‌گذرد، توصیف می‌کند. زمان تحویل شما به مدت زمانی است که برای دریافت سفارش نیاز دارید، محصول را ایجاد کنید .

زمان انجام پروژه مدت زمانی است که از شروع پروژه تا اتمام پروژه می گذرد.

مدت زمان بین شروع و تکمیل یک فرآیند است. اندازه گیری زمان صرف شده برای انجام یک سفارش یا تکمیل یک کار است. زمان تحویل بسته به فرآیند و الزامات خاص سفارش می تواند متفاوت باشد.

این زمان به عنوان کل زمان مورد نیاز برای تولید یک کالا، از جمله زمان آماده‌سازی سفارش، زمان صف، زمان راه‌اندازی، زمان اجرا، زمان جابجایی، زمان بازرسی و زمان واگذاری تعریف می‌شود. در مدیریت زنجیره تامین،به عنوان زمانی تعریف می‌شود که از زمانی که مشتری سفارشی را ارسال می‌کند تا زمانی که آن سفارش برای تحویل آماده می‌شود.

این زمان را می‌توان برای شناسایی ناکارآمدی‌ها در یک فرآیند و بهبود بهره‌وری استفاده کرد. با مقایسه نتایج با معیارهای تعیین‌شده، شرکت‌ها می‌توانند تعیین کنند که کجا ناکارآمدی وجود دارد و گام‌هایی برای کاهش زمان‌های انجام کار بردارند.

شما می توانید با زمان پیشروی دقیق تر شوید. شما ممکن است زمان پیشروی خود را مدت زمان لازم برای رفتن از درخواست اولیه پروژه تا شروع کار واقعی در پروژه در نظر بگیرید. این یک پنجره زمانی است که در آن ممکن است لازم باشد سوالات روشن‌کننده و منابع امن بپرسید، و می‌خواهید هنگام تعیین انتظارات و ایجاد برنامه‌های پروژه، آن وظایف و ساعات را در نظر بگیرید.

رضا حسنی

نظر دهید

پاسخ دهید

توسعه خدمات انفورماتیک برخط بازار
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟
Shopping cart