ارائه دهنده خدمات ارسال پیامک انبوه

پنل پیامکی فِرِستا دربرگیرنده کلیه امکانات بهروز مرتبط با ارسال پیامک انبوه است. مهمترین دغدغه فِرِستا، کمک به کسبوکارهای خرد و کلان در رساندن پیامک بادقت و چابکی به دست مخاطب، ترغیب مخاطب به باز کردن و خواندن پیغام و همچنین دستیابی به حداکثر پاسخگویی است.
با توجه به رشد و ضریب نفوذ بالای تلفن همراه، پیامک انبوه یکی از راهکارهایی است که امروزه صاحبان کسب وکار و گروههای مختلف از آن استفاده میکنند تا خدمات و تبلیغات خود را در اختیار مشترکان قرار دهند.
شرکت پرشیا فاوا گسترش با تکیه بر توان و تجارب خود اقدام به ایجاد دپارتمان خدمات پیامک با نام فِرِستا نموده استتا با توجه به پتانسیل بکر و موجود در بازار اقدام به ارائه خدمات کمنظیر در این حوزه نماید

پیام های تبلیغاتی سه نوع هستند نوع اول شما می توانید به محض وارد شدن مشتری به محل کسب تان پیام ارسال کنید و یا بعد از گذشت مدت زمانی پیام ارسال کنید و نظرخواهی راجب خرید انجام دهید همینطور می توانید از مشتریانی که به شما مراجعه می کنند شماره دریافت کنید و در زمان های مختلف پیام های تبلیغاتی خود را ارسال نمایید

خدمات و محصولات

تنوع فروشگاه و خدمات

ارتباط با مشتریان، اطلاع‌رسانی و تبلیغات امروزه به چالشی بسیار بزرگ برای صاحبان کسب‌و‌کار و گروه‌های مختلف تبدیل شده است و از طرفی سرعت زندگی روزمره و تبعات آن امکان مذاکره و ارتباط حضوری را به شدت محدود کرده است. با توجه به رشد و ضریب نفوذ بالای تلفن همراه، پیامک انبوه یکی از راهکارهایی است که امروزه صاحبان کسب و کار و گروه‌های مختلف از آن استفاده می‌کنند تا خدمات و تبلیغات خود را در اختیار مشترکان قرار دهند.

خدمات مشاوره فاوا

در شرایط سخت و پیچیده رقابتی حادث شده در قرن بیست‌ویکم، بهره‌گیری بهینه و اثر‌بخش از فناوری اطلاعات به یکی از شاخص‌های اصلی و کلیدی موفقیت بنگاه‌های موفق جهان تبدیل شده است. با نگاهی به انواع راه‌حل‌های مدیریتی استفاده شده توسط شرکت‌های برتر جهان، بهره‌گیری صحیح و درست از انواع راه‌حل‌های مدیریتی متکی بر فناوری اطلاعات همانند ERP ،CRM ،DW/BI، SCM، KMS و امثال آن، به طور قطع یکی از عوامل موفقیت و ماندگاری این شرکت‌ها در عرصه رقابت جهانی است.

خدمات شبکه و زیرساخت

با توجه به رشد سریع شبکه و اینترنت و افزایش میزان دسترسی به آن، شاهد استفاده گسترده از سیستم‌های شبکه‌ای و برنامه‌های کاربردی مبتنی بر شبکه و وب هستیم. استفاده از این امکانات مزایای متعددی را به دنبال دارد و این امر زمانی محقق می‌شود که تمهیدات خاص در طراحی و استقرار این سیستم‌ها لحاظ گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر ۹۱۰۳۱۷۶۴ – ۰۲۱ داخلی ۶ تماس حاصل فرمایید

توسعه خدمات انفورماتیک برخط بازار
Logo
بازیابی رمز عبور
مقایسه موارد
  • کل (0)
مقایسه
0
× چگونه می‌توانم به شما کمک کنم؟
Shopping cart